We use, we bake and we eat cookies. By browsing our site you agree to our use of cookies. Okay! Learn more

Kuchnie Świata…od-kuchni

Kochani!

Dla mnie “Kuchnie Świata od-kuchni”, to osobisty sprawdzian tego czy potrafię poradzić sobie z tak dużym wyzwaniem, z wieloletnim projektem do którego nie rzadko trudno będzie zdobyć składniki lub receptury. Sprawdzian tego czy potrafię przekonać się do niektórych potraw, zobaczyć czy owoce morza nie gryzą i czy w Polsce można kupić stek z kangura icon wink Kuchnie Świata...od kuchni Będę piec, gotować, smażyć a do tego zmagać się z codziennym życiem. Mam nadzieję że wytrwam, a więc trzymajcie kciuki!

Do gotowania ze mną chciałabym również zaprosić również Was. Odkrywanie nowych przepisów, poznawanie nowych potraw oraz smaków to świetna przygoda oraz zabawa. Może uda się nam wspólnymi siłami stworzyć atlas potraw, dzięki któremu kulinarne podróże staną się jeszcze prostsze. Udowodnimy razem, że nie tylko popularne rodzaje kuchni są warte wypróbowania oraz, że żaden przepis nam niestraszny!

Średnio na 1,5 do 2 tyg będę zmieniała kraj, poruszając się w kolejności alfabetycznej, o czym będę informowała na blogu, w czasie przebywania w danym kraju, zapraszam Was drodzy, do dodawania swoich przepisów do akcji na Durszlaku lub podsyłania mi bezpośrednich linków poprzez komentarz lub mail, tak abym mogła je ująć w zestawieniu każdego kraju oraz zestawieniu ogólnym, aktualizowanym w trakcie trwania akcji.

Tak więc garnki i patelnie w dłoń i ruszajmy na podbój Świata!

Banerek Akcji:

85592921 Kuchnie Świata...od kuchni

Oraz wersja do wklejenia:

I do wklejenia:

<a title=”Kuchnie Świata…od-kuchni” href=”http://time4cooking.com/?page_id=135″><img alt=”85592921″ src=”http://time4cooking.com/wp-content/uploads/2013/06/85592921-300×209.jpg” width=”233″ height=”164″ /></a>

 

 

Zapraszam do przejrzenia podsumowania akcji icon smile Kuchnie Świata...od kuchni

Kraje alfabetycznie:

A-B

C-E

F-I

J-Ł

M-N

O-R

S-T

U-Z