We use, we bake and we eat cookies. By browsing our site you agree to our use of cookies. Okay! Learn more

Kuchnie Świata…od-kuchni – Zaproszenie do litery C

Kochani!

Akcja Kuchnie Świata.. od kuchni, mająca na celu zebranie atlasu przepisów z różnych zakątków Świata doczekała się kolejnej edycji.

W tej odsłonie akcji zachęcam Was do dodawania przepisów z krajów, których nazwa rozpoczyna się na literę C. Proszę też aby przepisy były poparte faktycznymi danymi źródłowymi (oraz zawarcie takiej informacji w blogowej notce) – książką, przepisem znalezionym w Internecie, podróżą czy też informacją od znajomego/rodziny mieszkających w danym kraju.

Czeka nas więc niezapomniana kulinarna podróż przez: Chile, Chiny, Chorwację, Cypr, Czad, Czarnogórę oraz Czechy. Tak więc garnki i patelnie w dłoń i ruszajmy na podbój Świata!

Już jutro – 27.05.2013 rozpoczynamy naszą kulinarną podróż po Chile. Mam dla Was w zanadrzu kilka ciekawych i smacznych przepisów. Akcję zakończymy 21.07.2013 roku zajadając się smakami prosto od naszego sąsiada – Czech. Zachęcam także do wspólnego gotowania i odkrywania nowych potraw.

O przygotowanych przez Was przepisach możecie informować mnie na kilka sposobów:

 

Mam nadzieję, że wspólne gotowanie będzie wielką zabawą icon smile Kuchnie Świata...od kuchni   Zaproszenie do litery C

85592921 Kuchnie Świata...od kuchni   Zaproszenie do litery C

 

 

Chilijska tortilla
Pierogi bazyliowo-czosnkowe z kurczakiem i ziarnami
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>