We use, we bake and we eat cookies. By browsing our site you agree to our use of cookies. Okay! Learn more

Kuchnie Świata od-kuchni – START

Kochani!

Zgodnie z obietnicą, dziś czyli 10.01.2011 zaczynam moją blogową akcję czyli gotowanie zgodnie z kuchniami niepodległych Państw całego świata! Za chwilę, w następnym wpisie dodam pierwszy wpis, wprost z dalekiego Afganistanu, ale zacznijmy od teorii.

Dla mnie Kuchnie Świata od-kuchni, to osobisty sprawdzian tego czy potrafię poradzić sobie z tak dużym wyzwaniem, z wieloletnim projektem do którego nie rzadko trudno będzie zdobyć składniki lub receptury. Sprawdzian tego czy potrafię przekonać się do niektórych potraw, zobaczyć czy owoce morza nie gryzą i czy w Polsce można kupić stek z kangura icon wink Kuchnie Świata od kuchni – START Będę piec, gotować, smażyć a do tego zmagać się z pracą licencjacką oraz codziennym życiem. Mam nadzieję że wytrwam, a więc trzymajcie kciuki!

Do gotowania ze mną chciałabym również zaprosić kolegów i koleżanki z Durszlaka oraz innych blogów. Akcja powinna pojawić się niedługo, natomiast tutaj chciałabym nakreślić to jak to sobie umyśliłam icon smile Kuchnie Świata od kuchni – START Średnio na 1,5 do 2 tyg bedę zmieniała kraj, o czym będę informowała na blogu, w czasie przebywania w danym kraju, zapraszam Was drodzy, do dodawania swoich przepisów i podsyłania mi linków ( mailem, komentarzem, Durszlakiem) tak abym mogła je ująć w zestawieniu każdego kraju oraz zestawieniu ogólnym, aktualizowanym w trakcie trwania akcji.

Tak więc garnki i patelnie w dłoń i ruszajmy na podbój Świata!

Banerek Akcji:

85592921 Kuchnie Świata od kuchni – START

Do Napisania!
B

 

Bolani z ziemniaczanym farszem
Egg Nog po mojemu :)
 

One Comment

  1. Keep oon working, great job!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>